MENU
Thesari.com © 2001 - 2024

Kim Kardashian linja perfekte, më seksi se kurrë - Thesari

E Premte 08 Nëntor, 2013
Kim Kardashian linja perfekte, më seksi se kurrë

kim-kardashian-05

Kim Kardashian kohët e fundit zbuloi se pas lindjes së vajzës ka përdorur dietën Atkins për të humbur në peshë.

Ditën e djeshme show-girl-ja amerikanë ka postar një foto të rezultatit të dietës, të cilën kishte dëshirë ta ndante me të gjithë adhuruesit e saj.

32-vjeçarja dukej e mrekullueshme dhe me linja perfekte me rroba banje. Edhe pse Kim gjatë shtatzëninë u mundua që ta mbante trupin elegant nuk i a arrti shumë qëllimit, sepse ajo u shëndosh shumë. Por dieta e re dhe palestra që ajo zhvillon çdo ditë bënë punë e tyre.

Mendimi juaj
09 Nëntor, 2013 12:44 UTC
gopi
shum seksi
Jep një mendim
Komentet publikohen direkt pa censurë. Mundohuni ti përshtateni etikës së komunikimit.*
* Administratori rezervon te drejten per te edituar ose fshire komentet
Do a marri Berisha apo do e mbaje Basha drejtimin e PD?