MENU
Thesari.com © 2001 - 2024

VIP - Thesari

  Kategoria: VIP
Ja çfarë shkruante një vajzë në një forum takimesh në kërkim të një burri të pasur: Dua të jem e sinqertë për atë që do them këtu. Unë mbush 25 vjeç këtë vit. Jam
6372   6
Një mësuese në Britaninë e Madhe u ndalua sot që të ushtrojë këtë profesion pasi kishte një marrëdhënie seksuale me një nxënës 16- vjeçar, të cilin e joshte me foto
6938   0
E pabesueshme të shikosh këtë foto dhe të kuptosh se për kë bëhet fjalë. Nuk i kemi besuar syve kur e kemi marr vesh se kush është dhe çfarë ka bërë. Ata që e njo
8540   0
Një femër nga Brazili shkaktoi një stuhi të vërtetë në mediat rozë pasi postoi një video të këngëtarit Justin Bieber duke fjetur. Mendohet se vajza braziliane kisht
7913   0
Në videoklipin e saj më të ri, Nicki Minaj ka xhiruar disa skena të “nxehta” me reperin Lil Wayne, por këngëtarja ka theksuar se djali i mbushur me tatuazhe u tregua
7089   0
Coco Austin edhe njëherë ka zgjedhur të tregojë format trupore, të bëjë atë që di më së miri ta bëjë. Në profilin personal në rrjetin social Twitter, Coco ka post
9681   0
Kim Kardashian kohët e fundit zbuloi se pas lindjes së vajzës ka përdorur dietën Atkins për të humbur në peshë. Ditën e djeshme show-girl-ja amerikanë ka postar n
6771   1
Pak e njohin me emrin e saj të vërtetë, por janë të shumtë ata që do e identifikonin si vajza e superhitit të kësaj vere, “Blurred Lines”.  Modelja polake Emily R
5360   0
Carmen Ortega është emri i radhës që synon të ngjisë shkallët e karrierës për t’u bërë e famshme duke ndjekur rrugën e Kim Kardashian.  Modelja “e nxehtë” në seti
6952   0
Ajo së fundmi është parë në O2 Arena në koncertin e Jay Z, duke u puthur me modelen e mirënjohur, Kate Moss. Mirëpo kjo nuk është hera e parë që Rita, del në sken
5843   0
Do a marri Berisha apo do e mbaje Basha drejtimin e PD?