MENU
Thesari.com © 2001 - 2024

Nicki Minaj, skena të "nxehta" me Lil Wayne - Thesari

E Premte 08 Nëntor, 2013
Nicki Minaj, skena të "nxehta" me Lil Wayne

Nicki_Minaj_1

Në videoklipin e saj më të ri, Nicki Minaj ka xhiruar disa skena të “nxehta” me reperin Lil Wayne, por këngëtarja ka theksuar se djali i mbushur me tatuazhe u tregua një xhentëllmen i vërtetë duke mos e prekur aspak.

“Nuk më prekte me dorë pa marrë leje. U detyrova t’i thoja që nuk ishte problem të më prekte në disa pjesë të caktuara”, tha Minaj në lidhje me skenat e videoklipit të këngës ‘High School’, transmeton TCH.

Këngëtarja deklaroi se Lil Wayne është si një vëlla për të dhe për këtë arsye ishte e sikletshme xhirimi i skenave të tilla.

Jep një mendim
Komentet publikohen direkt pa censurë. Mundohuni ti përshtateni etikës së komunikimit.*
* Administratori rezervon te drejten per te edituar ose fshire komentet
Do a marri Berisha apo do e mbaje Basha drejtimin e PD?